Komornik Sądowy Małgorzata Łepek

PROFESJONALNA EGZEKUCJA KOMORNICZA

Właściwość Kancelarii

Obszar działalności

Komornik sądowy Małgorzata Łepek

Komornik Sądowy Małgorzata Łepek działa na obszarze swojego rewiru. Rewirem jest obszar właściwości Sądu Rejonowego, przy którym działa komornik czyli w tym przypadku Sądu Rejonowego w Ciechanowie.

Na wniosek wierzyciela, zgodnie z artykułem 10 ustawy o komornikach sądowych z dnia 22 marca 2018 roku, komornik Małgorzata Łepek może prowadzić postępowanie egzekucyjne na obszarze właściwości Sądu Apelacyjnego, na którym znajduje się siedziba kancelarii komornika sądowego tj Sądu Apelacyjnego w Łodzi.

Wierzyciel ma prawo wyboru komornika, z wyjątkiem spraw o: egzekucję z nieruchomości, wydanie nieruchomości, wprowadzenie w posiadanie nieruchomości, opróżnienie pomieszczeń.

Wierzyciel dokonujący wyboru komornika, na podstawie art. 10 ustawy o komornikach sądowych, powinien złożyć wraz z wnioskiem o wszczęcie egzekucji oświadczenie na piśmie, iż korzysta z prawa wyboru komornika na podstawie art. 10 ust. 3 ustawy o komornikach sądowych.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania w przedmiocie właściwości Komornika Sądowego Małgorzaty Łepek – zapraszamy do nawiązania kontaktu.

Ciechanów, Glinojeck

  • Ciechanów – gmina miejska oraz gmina wiejska:

    Ciechanów, Baby, Baraki Chotumskie, Chotum, Chruszczewo, Gąski, Gołoty, Gorysze, Grędzice, Gumowo, Kanigówek, Kargoszyn, Kownaty Żędowe, Mieszki-Różki, Mieszki Wielkie, Modełka, Modła, Niechodzin, Niestum, Nowa Wieś, Nużewko, Nużewo, Pęchcin, Przążewo, Ropele, Rutki-Begny, Rutki-Borki, Rutki-Głowice, Rutki-Marszewice, Rydzewo, Rykaczewo, Rzeczki, Sokołówek, Ujazdowo, Ujazdówek, Wola Pawłowska, Wólka Rydzewska

  • Glinojeck – gmina wiejsko-miejska:

    Glinojeck, Bielawy, Brody Młockie, Budy Rumockie, Dreglin, Dukt-Krusz, Faustynowo, Gałczyn, Juliszewo, Kamionka, Kondrajec Pański, Kondrajec Szlachecki, Kowalewko-Szyjki, Lipiny, Luszewo, Malużyn, Nowy Garwarz, Ogonowo, Ościsłowo, Pieńki Faustynowskie, Płaciszewo, Rumoka, Sadek, Śródborze, Stary Garwarz, Stare Szyjki, Strzeszewo, Sulerzyż, Wkra, Wola Młocka, Wólka Garwarska, Zalesie, Zygmuntowo, Żeleźnia

  • Gołymin-Ośrodek – gmina wiejska:

    Gołymin-Ośrodek, Garnowo Duże, Gogole Wielkie, Gołymin-Południe, Gołymin-Północ, Konarzewo-Marcisze, Konarzewo-Sławki, Mierniki, Morawka, Nasierowo-Dziurawieniec, Nasierowo Górne, Nieradowo, Nowy Gołymin, Nowy Kałęczyn, Obiedzino Górne, Osiek-Aleksandrowo, Osiek Górny, Osiek-Wólka, Pajewo-Szwelice, Pajewo Wielkie, Ruszkowo, Smosarz-Dobki, Stare Garnowo, Stary Kałęczyn, Watkowo, Wielgołęka, Wola Gołymińska, Wróblewko, Wróblewo, Zawady Dworskie, Zawady Włościańskie

  • Grudusk – gmina wiejska:

    Grudusk, Borzuchowo-Daćbogi, Humięcino, Humięcino-Andrychy, Humięcino-Klary, Humięcino-Koski, Kołaki Wielkie, Leśniewo Dolne, Leśniewo Górne, Łysakowo, Mierzanowo, Nieborzyn, Przywilcz, Pszczółki-Czubaki, Pszczółki Górne, Pszczółki-Szerszenie, Purzyce-Rozwory, Purzyce-Trojany, Rąbież Gruduski, Sokołowo, Sokólnik, Strzelnia, Stryjewo Małe, Stryjewo Wielkie, Wiksin, Wiśniewo, Żarnowo, Zakrzewo Wielkie

  • Ojrzeń – gmina wiejska:

    Ojrzeń, Baraniec, Brodzięcin, Bronisławie, Dąbrowa, Gostomin, Grabówiec, Halinin, Kałki, Kicin, Kownaty-Borowe, Kraszewo, Lipówiec, Luberadz, Luberadzyk, Łebki Wielkie, Młock, Młock-Kopacze, Nowa Wieś, Obrąb, Osada-Wola, Przyrowa, Radziwie, Rzeszotko, Skarżynek, Trzpioły, Wojtkowa Wieś, Wola Wodzyńska, Zielona, Żochy

  • Opinogóra Górna – gmina wiejska:

    Opinogóra Górna, Bacze, Bogucin, Chrzanowo, Chrzanówek, Czernice, Długołęka, Dzbonie, Elżbiecin, Goździe, Janowięta, Kąty, Klonowo, Kobylin, Kołaczków, Kołaki-Budzyno, Kołaki-Kwasy, Kotermań, Łaguny, Łęki, Opinogóra Dolna, Opinogóra-Kolonia, Pajewo-Króle, Pałuki, Patory, Pokojewo, Pomorze, Przedwojewo, Przytoka, Rąbież, Rembowo, Rembówko, Sosnowo, Wierzbowo, Wilkowo, Władysławowo, Wola Wierzbowska, Wólka Łanięcka, Załuże-Imbrzyki, Zygmuntowo

  • Regimin – gmina wiejska:

    Regimin, Grzybowo, Jarluty Duże, Jarluty Małe, Kalisz, Karniewo, Kątki, Klice, Kliczki, Kozdroje-Włosty, Koziczyn, Lekowo, Lekówiec, Lipa, Mościce, Pawłowo, Pawłówko, Pniewo-Czeruchy, Pniewo Wielkie, Przybyszewo, Radomka, Szulmierz, Targonie, Trzcianka, Zeńbok

  • Sońsk – gmina wiejska:

    Sońsk, Bądkowo, Bieńki-Karkuty, Bieńki-Śmietanki, Burkaty, Chrościce, Cichawy, Ciemniewko, Ciemniewo, Damięty-Narwoty, Drążewo, Dziarno, Gąsocin, Gołotczyzna, Gutków, Kałęczyn, Komory Błotne, Komory Dąbrowne, Kosmy-Pruszki, Koźniewo-Łysaki, Koźniewo Średnie, Koźniewo Wielkie, Łopacin, Marianowo, Marusy, Mężenino-Węgłowice, Niesłuchy, Olszewka, Ostaszewo, Pękawka, Sarnowa Góra, Skrobocin, Soboklęszcz, Spądoszyn, Strusin, Strusinek, Szwejki, Ślubowo, Wola Ostaszewska

Wierzyciel ma prawo wyboru komornika w ramach właściwości terytorialnej Sądu Apelacyjnego w Łodzi, z wyjątkiem sprawy wskazanych w art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 22 marca  2018 roku o komornikach sądowych.